Marynarki

Kompletując ubrania dla pracowników biznesowych, należy stosować się do tzw. dress code, czyli ściśle określonych zasad ubioru. Strój, który składa się z koszuli, spodni i marynarki powinien być elegancki oraz szykowny. Starając się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, w naszej ofercie znajdą Państwo marynarki z nadrukiem swojego logo w różnych kolorach i fasonach. 

Marynarki z własnym nadrukiem wykonane są z dobrej gatunkowo tkaniny, która gwarantuje komfort użytkowania oraz wytrzymałość. Nadruk wykonujemy najnowszymi technikami znakowania. Pozwala to na wykonanie Państwa logo w sposób precyzyjny, z dbałością o każdy szczegół. Nasza wiedza i doświadczenie.

Marynarki z nadrukiem logo firmy używane są jako skuteczne narzędzie marketingowe. Schludnie ubrany pracownik z wiedzą i kompetencjami, stanowi wizytówkę Państwa firmy. Widoczne na ubraniu logo wzbudza szacunek oraz zainteresowanie klienta. Wpływa na rozpoznawalność marki, a także kreuje pozytywny wizerunek firmy. Ujednolicony strój wpływa korzystnie także na relacje pomiędzy zespołem. Zachęcamy do zamawiania, nasze marynarki z nadrukiem to gwarancja najwyższej jakości. 

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry