Polary

Polary firmowe to jeden z najpopularniejszych strojów dla pracowników w okresie jesienno-zimowym. Cechują się komfortem użytkowania, a jednocześnie zapewniają ciepło. Służą jako dodatkowa warstwa docieplająca lub jako okrycie wierzchnie. Nasze polary z nadrukiem logo firmy, wykonane są z miękkiego i przyjaznego dla skóry materiału.

Nadruk na polarach produkujemy przy wykorzystaniu wysokiej jakości materiały, które gwarantują maksymalną wygodę podczas noszenia. Zapewniają swobodę ruchu, a jednocześnie są niezwykle stylowe i promują firmę.

Staramy się spełnić oczekiwania naszych klientów, dlatego każdy projekt przed realizacją jest szczegółowo analizowany z klientem. Na podstawie dostarczonych przez państwa wytycznych, przygotujemy indywidualny polar z własnym nadrukiem. 

Na każdym etapie oferujemy partnerskie podejście, fachową pomoc oraz rzetelne doradztwo. Zależy nam, aby byli Państwo w pełni zadowoleni i usatysfakcjonowani z naszych usług.

Polar z nadrukiem logo firmy- zastosowanie

Odzież roboczą dla pracowników, dobiera się odpowiednio do warunków panujących w miejscu pracy. Inaczej ubierze się pracownika w sektorze bankowym, galerii handlowej, inaczej osoby, które wykonują pracę na dworze, w tym wypadku polary z nadrukiem sprawdzą się doskonale. 

Polary z nadrukiem logo firmy mają zastosowanie w wielu branżach. To najpopularniejszy nieodłączny element stroju służb ratunkowych. Noszone są także przez pracowników branży logistycznej, a także obiektów sportowych i wypoczynkowych.

Swoje zastosowanie znalazły także w pracach, które wykonywane są w niskich temperaturach np. w chłodniach, magazynach. Ich główną i niewątpliwie najważniejszą zaletą jest bardzo dobra izolacja ciepła. Jednym słowem, polar z nadrukiem to bardzo praktyczna część wyposażenia każdego pracownika.

Jeżeli Państwa pracownicy wykonują pracę w trudnych warunkach pogodowych i niskiej temperaturze, istotne jest, aby ubranie zapewniało komfort termiczny. Dlatego polar z nadrukiem będzie idealnym rozwiązaniem. Ponadto są bardzo wytrzymałe i dopasowują się do ciała, nie krępując przy tym ruchów. 

Osoby zatrudnione na takich stanowiskach jak mechanicy samochodowi, brukarze czy obsługa stacji benzynowej z pewnością docenią zalety ciepłej odzieży, takiej jak wspomniany polar z nadrukiem. Dzięki możliwości umieszczenia na nim logo, poruszający się w ich otoczeniu ludzie, mogą zainteresować się marką i stać się potencjalnymi klientami. 

Polary firmowe – innowacyjne narzędzie marketingowe

Polary z własnym nadrukiem stanowią nie tylko wysokiej jakości odzież, ale można je również traktować jako nośnik reklamowy. Noszone przez pracowników firmy w pracy, na różnego rodzaju eventach i targach, stają się wizytówka firmy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w naszej ofercie posiadamy polary robocze z własnym nadrukiem.

Mogą Państwo zadecydować, co umieścić na ubraniu oraz w jakim miejscu. Do znakowania używamy najnowocześniejszej technologii, która gwarantuje precyzję wykonania i trwałość grafiki. Cały proces dodawania nadruku jest szybki i bardzo dokładny.

Polar z własnym nadrukiem, przedstawiający logo firmy, można wykorzystać również jako upominek dla stałych klientów. Wręczenie im go zbuduje pozytywną relację oraz wzbudzi jego zaufanie i szacunek. Klient poczuje się doceniony. Polary z nadrukiem warto również wykorzystać jako nagroda w konkursach, organizowanych wewnątrz firmy np. podczas imprezy integracyjnej lub jubileuszowej, co wpłynie na budowanie więzi na linii pracodawca-pracownik. 

Polary firmowe mogą stanowić gadżet reklamowy, wręczany potencjalnym klientów podczas targów i różnego rodzaju eventów. Taki zabieg marketingowy wzbudzi ich zainteresowanie Państwa marką i zbuduje pozytywny wizerunek. Świadczy o profesjonalnym podejściu do klienta i dbaniu o niego.

Jest 35 produktów.

Pokazano 1-18 z 35 pozycji

Aktywne filtry