Kurtki

W naszym asortymencie znajdą Państwo kurtki firmowe, wykonane z najwyższej jakości materiałów. W dążeniu do sprostania oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy również kurtki z własnym nadrukiem. 

Do znakowania wykorzystujemy nowoczesne technologie, które gwarantują dobrą jakość oraz wytrzymałość. Najczęściej logo firm umieszcza się na piersi. Na Państwa życzenie dostępne są także kurtki z nadrukiem na plecach. 

Kurtki firmowe dla pracowników to nie tylko uniform pracowniczy, ale również wizytówka Państwa firmy. Kurtki z nadrukiem logo skutecznie promują Państwa firmę. Widoczny znak firmowy zwiększa jej rozpoznawalność. 

Kurtki firmowe - gdzie je wykorzystać?

Kurtki firmowe wykorzystuje się jako ubranie dla pracowników w każdym sektorze. Najczęściej są elementem odzieży pracowników outdoorowych. Budują pozytywne relacje i więzi w zespole pracowniczym. 

Kurtki z nadrukiem na plecach lub na froncie, warto również wykorzystać podczas różnego rodzaju imprez, jako strój dla hostessy i promotorów. Dzięki temu marka dotrze do podświadomości potencjalnych klientów, czego efektem może być ich pozyskanie.

Jest 69 produktów.

Pokazano 1-18 z 69 pozycji

Aktywne filtry